Haberler

ATV TUR

Kapadokya atv turu ile Kapadokyanın muhteşem tarihi dokusu, kültürü, temiz hava, adrenalin, heyacan ve eğlencenin bütünleştiği sizler için kaçınılmaz bir macera fırsatı sunuyoruz.

 
Atv araçlarımızla el değmemiş doğal tarih kokan güzellikler arasında Kapadokyanın engebeli ve patika yollarında macera ve adrenali doyasıya yaşayacaksınız.
Kimi zaman trekking yapılarak yürünen patikalar bazen de meyilli engebeleri aşan Kapadokya atv turu ile yaşanan inanılmaz  adrenalin ile kimi zamanda tarihin dokusuna dalıp gideceğiniz bir serüven.
 
Kapadokya atv turlarımız günün her saatinde yapılabilmektedir.Popüler olarak yapılan atv turu ise gün batımında yapılanlardır.
Kapadokya atv turu için otellerden transferimiz mevcut değildir, isteğe bağlı olarak ekstra ücret alınarak konakladığınız otelin durumuna göre ücret belirlenerek transferinizi de sağlayabiliriz.
Atv araçlarımızı sürmek çok basit ve keyif vericidir. Daha önce hiç denememiş olan misafirlerimiz  birkaç deneme sürüşü ile rahatça atv sürümüne aşina olabilir.
Turlarımız tercihe göre saatlik, iki saatlik, üç saatlik ve dört saatlik olarak yapılmaktadır. Atv turlarımız rehberlerimiz eşliğinde yapılır. Araçlarımıza tek kişi veya iki kişi olarak da binebilirsiniz.